Restauracja Dębowa w Galerii Wisła

Już wkrótce rozszerzy się oferta gastronomiczna Galerii Wisła. Na drugim piętrze galerii otwarta zostanie nowa restauracja – Dębowa, która razem z kręgielnią zajmą powierzchnię ponad 1400 mkw. Ich otwarcie planowane...

więcej

Starbucks z drugą kawiarnią w Łodzi

Starbucks stawia na rozwój sieci w Łodzi i otworzył tam swoją drugą kawiarnię. Nowy, największy lokal w Polsce, ruszył centrum handlowym Manufaktura.

więcej

Courtyard by Marriott w biurowcu Altus otwarty

Hotel łącznie z biurami znajduje się na 12 piętrach budynku. W hotelu dostępnych jest 150 luksusowych, klimatyzowanych pokoi, wyposażonych w nowoczesny sprzęt RTV.

więcej

La Trattoria w Galerii Wisła

La Trattoria to nowy koncept na płockim rynku, łączący w sobie cechy kawiarni i bistro. W menu dominować będzie kuchnia śródziemnomorska, z dużym naciskiem położonym na pochodzenie produktów użytych w potrawach.

więcej

Berlin Doner Kebap w Galerii Madison

Sieć Berlin Döner Kebap uruchomiła drugą restaurację w Gdańsku w Galerii Madison. Lokal jest 36. punktem tej marki w Polsce.

więcej

Sfinks otwiera swoją pierwszą Fabrykę Pizzy

Sfinks Polska, właściciel sieci Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK, otworzył w podwarszawskim Piastowie restaurację Fabryka Pizzy.

więcej

Restauracja Olimp w Galerii Askana otwarta

Do grona nowych najemców strefy food court dołączy restauracja Olimp. Lokal gastronomiczny o powierzchni ponad 110 mkw. jest zlokalizowany w nowej strefie restauracyjnej na piętrze.

więcej

Kamień węgielny pod budowę MGallery by Sofitel

Pod hotel na Ostrowie Tumskim został wmurowany kamień węgielny. Inwestycja powstanie w miejscu wyburzonej przychodni studenckiej. Pięciogwiazdkowy hotel ma działać pod marką MGallery by Sofitel.

więcej