Holiday Inn Express Rzeszów Airport otwarty

Polski Holding Hotelowy uruchomił pierwszy hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Rzeszów Jasionka. Oferuje 120 pokoi najnowszej, czwartej generacji marki, w standardzie trzech gwiazdek.

więcej

Olimp w Symetris Business Park

Kompleks biurowy Symetris poszerza swoją ofertę o część gastronomiczną rozpoczynając współpracę z restauracją Olimp. Otwarcie nowej kantyny planowane jest na drugą połowę października.

więcej

Nowy hotel Radisson Blu Resort w Ostródzie

Radisson Hotel Group zawarł umowę z inwestorem hotelowym Europlan na budowę nowego obiektu Radisson Blu Resort w Polsce. Radisson Blu Resort, Ostróda będzie dysponował własną przystanią i parkiem wodnym.

więcej

Pasibus w Silesia City Center

Najnowszy punkt sieci burgerowni Pasibus działa w największym śląskim centrum handlowym Silesia City Center.

więcej

Sfinks będzie mógł wcześniej kupić Fabrykę Pizzy

Sfinks Polska, spółka zarządzająca sieciami Sphinx, Piwiarnia Warki, Chłopskie Jadło czy Fabryka Pizzy, otrzymała zawiadomienie o przyjęciu jej oferty dotyczącej nabycia Fabryki Pizzy.

więcej

Meet & Fit w Żyrardowie

Po sierpniowym otwarciu lokalu w centrum handlowym Forum w Gliwicach zgodnie z planem otwarty został lokal w Żyrardowie.

więcej

Dwie nowe restauracje Olimp

Gastromall Group uruchomiła dwie nowe restauracje Olimp, które zadebiutowały w centrum handlowym Vivo Piła oraz w budynku biurowym Retro Office House we Wrocławiu.

więcej

Cztery nowe kawiarnie Costa Coffee

Costa Coffee uruchomiła cztery nowe kawiarnie. Lokale powstają nie tylko w centrach handlowych, ale także na osiedlach mieszkaniowych.

więcej