Pasibus w Manufakturze

Sieć Pasibus dołączyła do grona najemców łódzkiej Manufaktury. Burgerownia, nawiązuje stylem do popularnych foodtrucków i mieści się w food courcie na pierwszym piętrze Manufaktury.

więcej

Olimp w Forum Gliwice

Kolejny lokal Olimp zadebiutował w galerii Forum Gliwice, przy ulicy Lipowej 1. Jest to 77. restauracja Olimp w Polsce. Lokal został otwarty w nowym, odświeżonym koncepcie.

więcej

McDonald’s w Gemini Park Bielsko-Biała

Gemini Park Bielsko-Biała rozwija swoją ofertę gastronomiczną. Do grona trzynastu restauracji i kawiarni, które działają w obiekcie, jesienią dołączy McDonald's. Popularna sieć restauracji właśnie podjęła decyzję o ulokowaniu mającego ponad...

więcej

Ekspansja sieci Connect Lunch Bar

Sieć Connect Lunch Bar podpisała kolejną umowę najmu powierzchni pod kantynę. Tym razem lokal zostanie otwarty w biurowcu City Forum we Wrocławiu.

więcej

Olimp w The Warsaw HUB

Budowany przez Ghelamco Poland kompleks The Warsaw HUB na warszawskiej Woli pozyskał nowego najemcę z branży gastronomicznej. Należąca do Gastromall Group sieć Restauracji Olimp otworzy w wieżowcu restaurację samoobsługową o...

więcej

Principe w sieci Best Western Premier

Best Western wzmacnia swoją obecność na południu Polski. W najbliższym czasie do sieci dołączy obiekt w Rzeszowie, który będzie działał pod szyldem Best Western Premier.

więcej

Pizza Hut Express w Galerii Raj

Pizza Hut Express otworzy swoją pierwszą restaurację w Dębicy. Zajmie lokal o powierzchni 50 mkw. w Galerii Raj. Otwarcie planowane jest w czwartym kwartale 2018 roku.

więcej

McDonald's w Nakle nad Notecią

W Nakle nad Notecią, przy ulicy Mroteckiej 37 w okolicy wjazdu na Drogę Krajową nr 10, powstał nowy lokal sieci.

więcej