Meat & Fit po raz pierwszy w Krakowie

Sieć Meat & Fit otworzyła swoją kolejną restaurację. Lokal znajduje się na krakowskim Kazimierzu przy ul. Krakowskiej 36.

więcej

Sphinx otwiera nową restaurację w centrum Bydgoszczy

Sieć Sphinx, należąca do Sfinks Polska, uruchomiła kolejną restaurację w Bydgoszczy. Nowy lokal usytuowany jest w ścisłym centrum miasta, przy ul. Stary Rynek 20.

więcej

Kolejne restauracje North Fish z opcją delivery

Sieć restauracji North Fish zwiększyła liczbę restauracji oferujących opcję delivery w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Lublinie i Białymstoku.

więcej

Costa Coffee w Millenium Hall

Costa Coffee otworzyła swój pierwszy lokal w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall. Marka jest już obecna w 23. miastach Polski.

więcej

Kuchnia Marche w CH Bonarka

Do grona najemców centrum handlowego Bonarka w Krakowie dołączyła restauracja Kuchnia Marché.

więcej

Zmodernizowana lodziarnia Grycan w Arkadach Wrocławskich

Lodziarnia Grycan lody od pokoleń w Arkadach Wrocławskich zmieniła swoje oblicze na bardziej nowoczesne. Punkt znajdujący się na parterze Centrum Handlowego został zmodernizowany z myślą o klientach, którzy teraz mogą...

więcej

Galeria Jurajska ma nowych najemców

Galeria Jurajska inwestuje w nową przestrzeń i urozmaiconą ofertę gastronomiczną. Wiosną tego roku do grona najemców dołączy Strefa Sushi z kuchnią japońską oraz Mihiderka z kuchnią roślinną.

więcej

Olimp w Silesia Business Park

W budynku Silesia Business Park w Katowicach została otwarta restauracja Olimp. Jest to siedemdziesiąty trzeci loka sieci w Polsce.

więcej