Papa John’s we Wrocławiu

Lokal przy Glinianej 14 przyjął pierwszych klientów. Punkt ma ponad 130 mkw. i jest utrzymany w najnowszym stylu marki. Poza bezpośrednią opcją wygodnej dostawy do domu czy odbioru osobistego, można...

więcej

Arianos Kebab w Manufakturze

Lokal Arianos Kebab w Manufakturze jest drugim w Łodzi i dziewiątym w kraju. Sieć restauracji specjalizuje się w daniach kuchni Bliskiego Wschodu.

więcej

Cukiernia Sowa w Rental Park Gdańsk

Nowym najemcą Rental Parku w Gdańsku, została polska sieć. Będzie to pierwszy punkt gastronomiczny na mapie parku handlowego, który powstanie na parterze budynku B.

więcej

Pasibus w Ferio Gaj

28. lokal marki zostanie otwarty w CH Ferio Gaj 5 lutego 2021 r. Będzie to już 11. punkt na kulinarnej mapie stolicy Dolnego Śląska.

więcej

Al dente by Makarun Premium w CH Nowe Czyżyny

Strefa gastronomiczna centrum handlowego Nowe Czyżyny zyska nową restaurację. Otwarcie wstępnie zaplanowane jest na I kwartał 2021 roku.

więcej

Berlin Döner Kebap w Galerii Mazovia

Do portfela marki dołączyło centrum handlowe w Płocku. Jest to już 58. lokalizacja Berlin Döner Kebap.

więcej

Czas na Herbatę w Galerii Sudeckiej

W należącej do EPP jeleniogórskiej Galerii Sudeckiej marka Czas na herbatę otworzyła swój nowy salon (37 mkw.). Klienci znajdą tam bogatą ofertę herbat, kaw, słodkich dodatków oraz akcesoriów do przygotowywania...

więcej

Ruszyły Crowne Plaza i Holiday Inn Express w The Warsaw HUB

Hotele są częścią The Warsaw HUB – nowo wybudowanego przez Ghelamco Poland, nowoczesnego kompleksu biznesowego, który oferuje połączenie powierzchni biurowej i handlowej oraz centrum konferencyjnego.

więcej