Vienna House R.evo Katowice ruszy w 2021 roku

Pierwszy Vienna House R.evo zostanie otwarty w marcu 2021 roku w Katowicach. Umowa na wynajem obiektu z 203 pokojami i apartamentami została podpisana, a prace renowacyjne już się rozpoczęły.

więcej

Q Hotel Plus Wrocław Bielany ruszy w przyszłym roku

Q Hotel Plus Wrocław Bielany jest największą inwestycją sieci i będzie jednym z najbardziej funkcjonalnych obiektów konferencyjnych na Dolnym Śląsku.

więcej

Badyle Concept Store w Browarach Warszawskich

W Dzielnicy Smaków i Spotkań Browarów Warszawskich pojawi się miejsce, które jest połączeniem kwiaciarni, galerii sztuki i kawiarenki, gdzie będzie można kupić bukiet, a także zrelaksować się i odpocząć. Otwarcie...

więcej

Hotel Zalewski ruszy wiosną

Na wiosnę planowane jest uruchomienie czterogwiazdkowego obiektu, położonego nad samym brzegiem morza. Inwestorem jest spółka Sandra Bis – część grupy kapitałowej należącej do Janusza Zalewskiego, właściciela m.in. ośrodków Sandra Spa...

więcej

Nowi najemcy w Gemini Park Tarnów

Do grona najemców Gemini Park Tarnów dołączyła restauracja Sevi Kebab oraz piekarnia Strusinianka.

więcej

Tutti Santi w Gorzowie Wielkopolskim

Sieć pizzerii Tutti Santi powiększyła się o kolejny punkt, który znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Sikorskiego 9.

więcej

Mercure powstanie w Szklarskiej Porębie

Grupa Accor podpisała ze spółką Orkan Real Estate przedwstępne, niezobowiązujące porozumienie dotyczące długoletniej umowy franczyzy na hotel Mercure w Szklarskiej Porębie.

więcej

Nobu Hotel Warsaw ruszy w czerwcu

Czerwiec 2020 to data, kiedy otworzy się pierwszy w Polsce hotel i restauracja Nobu. Hotelowy system rezerwacji online jest już dostępny dla gości.

więcej