McDonald’s w Auchan Bielany

Strefa restauracyjna centrum handlowego Auchan Bielany poszerzyła swoją ofertę. Do grona restauracji dołączył McDonald's.

więcej

Pasaż Grunwaldzki z nową strefą gastronomiczną

Pasaż Grunwaldzki ma nową strefę restauracyjną. Za projekt odpowiada MIXD, który inspirował się miastem, jego historią, kultowymi miejscami oraz latami 90.

więcej

Belmonte Hotel ruszy w 2021 roku

Obiekt zaoferuje 254 pokoje, w tym apartamenty inwestycyjne oraz premium. Hotel będzie gotowy pod koniec 2021 roku. Belmonte Hotel & Resort powstanie bezpośrednio przy stoku narciarskim, u podnóża Góry Krzyżowej.

więcej

Makarun z nowym formatem

Marka wprowadza do oferty nową opcję franczyzową – wyspę. W ten sposób brand sięga do najatrakcyjniejszych miejsc w centrach handlowych i biurowcach. Lokal, zajmujący zaledwie 10 mkw.

więcej

Pasibus w Lublinie

Sieć burgerowni zaprasza do swojej nowej lokalizacji w galerii Vivo! Lublin. To szósta restauracja stworzona we współpracy ze spółką Helios i 23. lokal marki w Polsce.

więcej

Włoski Temat – Don Palermo w Sukcesji

Lokal o ponad 800 mkw. powierzchni zajęła nowa restauracja z kuchnią włoską, otwarta w łódzkim Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja. Znajduje się na poziomie 0.

więcej

Hotel Grano ruszy w kwietniu

Zbliża się termin zakończenia budowy Hotelu Grano, który realizowany jest na gdańskiej Wyspie Spichrzów przez spółkę Dekpol Deweloper. Ukończenie inwestycji nastąpi w lutym 2020 roku. Z noclegu w czterogwiazdkowym hotelu...

więcej

McDonald’s ma 435 restauracji

Sieć powiększyła się o nową lokalizację. Tym razem w województwie warmińsko-mazurskim. Nowy lokal mieści się przy MOP Pawliki przy drodze ekspresowej S7 na trasie Gdańsk-Warszawa.

więcej